Paweł Nożyński
tel: 501606374
e-mail: pawel.nozynski@gmail.comIMG_7550e3

Pozwól mi uwiecznić Twoje najpiękniejsze chwile
fotografia slubna makow

Sesje
narzeczeńskie
Fotografia ślubna

fotograf fotografia siedlce

Reportaże
chrzcin
Fotografia rodzinna

fotograf slubny wyszkow

Fotografia
eventowa
Sesje portretowe

Fotografia
ślubna

fotograf ostroleka

Fotografia
rodzinna

Sesje narzeczeńskie

fotograf makow

Sesje
portretowe

Reportaże chrzcin

fotografia slubna pultusk

Fotografia eventowa

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, bądź mają pytania, proszę o kontakt. Szczegółowe informacje przesyłam w odpowiedzi na zapytanie o termin.
Zapraszam również na spotkanie; porozmawiamy o zdjęciach, poznam Państwa oczekiwania, zaprezentuję przykładowe fotografie oraz ich oprawę.
Wprowadź hasło:

Start Up

Z radością i dumą witam Was na moim nowo powstałym blogu. O założeniu bloga zacząłem myśleć już ponad rok temu. Nie sądziłem wtedy, że ten projekt mnie aż tak pochłonie. W blog włożyłem cząstkę siebie tworząc jego koncepcję i dopracowując każdy szczegół zarówno artystyczny jak i estetyczny, dlatego jestem bardzo szczęśliwy że udało się wystartować, aż chciałbym krzyczeć: nareszcie! udało się! ruszamy! Do niedawna nie znajdowałem w sobie cech prawdziwego blogera, który z wytrwałością publikuje materiały, dlatego stworzenie i oficjalne otwarcie tej strony jest dla mnie ważnym i motywującym projektem. Na blogu będę publikował bieżące zdjęcia w świeżym podejściu i wypracowanej jakości, w tym mocne pojedyncze fotografie oraz spójne narracyjne reportaże, nie będę opisywał szczegółów gdyż, wszystko z czasem będzie można tutaj zobaczyć. Poniżej przedstawiam moje ostatnie prace które z jakiegoś powodu szczególnie polubiłem i w większości już publikowałem. Na bieżąco będę aktualizował bloga, więc jeśli spodobały Ci się moje fotografie polub mój profil na facebooku i bądź na bieżąco! Pozdrawiam i zapraszam :)!

Zobacz post

Schowaj post