Paweł Nożyński
tel: 501606374
e-mail: pawel.nozynski@gmail.comIMG_7550e3

Pozwól mi uwiecznić Twoje najpiękniejsze chwile
fotografia slubna makow

Sesje
narzeczeńskie
Fotografia ślubna

fotograf fotografia siedlce

Reportaże
chrzcin
Fotografia rodzinna

fotograf slubny wyszkow

Fotografia
eventowa
Sesje portretowe

Fotografia
ślubna

fotograf ostroleka

Fotografia
rodzinna

Sesje narzeczeńskie

fotograf makow

Sesje
portretowe

Reportaże chrzcin

fotografia slubna pultusk

Fotografia eventowa

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, bądź mają pytania, proszę o kontakt. Szczegółowe informacje przesyłam w odpowiedzi na zapytanie o termin.
Zapraszam również na spotkanie; porozmawiamy o zdjęciach, poznam Państwa oczekiwania, zaprezentuję przykładowe fotografie oraz ich oprawę.
Wprowadź hasło:

Olga & Szymon

Jestem pewien, że są to najszybciej opublikowane zdjęcia po ślubie na moim blogu. Pewnie dlatego, że od momentu kiedy Olga i Szymon zaprosili mnie na swój ślub wiedziałem, że będzie to dla mnie wyjątkowy czas. Nie mogłem się doczekać! W dniu ślubu wcieliłem się w członka rodziny i towarzyszyłem wszystkim od samego rana. Przygotowania były spokojne i naturalne, a uroczy Szarlej umilał nam ten czas swoim wariactwem :D Ceremonia miała miejsce w samym sercu Poznania, wszędzie wokół było czuć uliczną atmosferę starówki. Przez cały dzień otaczające mnie osoby tworzyły spontaniczną i szczerą rzeczywistość. Wspólne przeżywanie dnia ślubu w takim gronie pomaga tworzyć lekkie i narracyjne opowiadania. Tym bardziej kiedy dostrzegam, że wszyscy wzajemnie się kochają i powstaje radosna interakcja, wspólny rytm. Uwielbiam ludzi, tkwiące w nich piękno i ich niekończącą się siłę, która nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Był to intensywny weekend, z brytyjskim akcentem. Wróciłem zmęczony a jednocześnie szczęśliwy, z obolałymi nogami ale pięknymi wspomnieniami:) Jakimi zdjęciami? Zobaczcie sami! Zapraszam :)

Zobacz post

Schowaj post